General Information

Institutional Information: School Of Medicine, Departmant Of Surgecal Sciences, Orthopedics And Traumatology
Research Areas: Orthopedics and Traumatology

Names in Publications: Gökhan Karademir, Karademir Gokhan, Karademir Gökhan, Karademir G

Biography

   

    • İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi’nden fakülte 3.'lük derecesi ve Dekanlık Başarı Ödülleri 1.'lik derecesi ile mezun oldu. Uzmanlık eğitimini İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda tamamladı.
    • Omuz ve dirsek cerrahisi alanında Amerika Birleşik Devletleri'nde Missouri-Kansas City Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ziyaretçi araştırma görevlisi statüsünde çalışmalarını sürdürdü.
    • "Manyetik rezonans görüntüleri üzerinden gerçekleştirilen glenoid versiyon ölçüm yöntemleri: Doğruluk ve güvenilirlik analizi" adlı çalışma ile  30. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi'nde, "İhmal Edilmiş Posterior Omuz Çıkığı Tedavisinde Küçük Tüberkül Transfer Cerrahisinin Fonksiyonel Sonuçları" adlı çalışma ile 27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi'nde, bahsi geçen "Dirsek Posteromedial Rotatuar İnstabilitesi: Multibody Model Kinematik Çalışma" adlı çalışma ile 10. Omuz ve Dirsek Cerrahisi Kongresi'nde en iyi sözlü bildiri ödüllerini almaya hak kazandı.
    • Devlet hizmet yükümlülüğünü uzman tabip statüsünde İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'nde tamamladı. Avrupa Omuz Dirsek Cerrahisi Derneği, Türk Omuz Dirsek Cerrahisi Derneği, Avrupa Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği, Türkiye Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi ve Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği üyesidir. Yayınlanmış 11 kitap bölümü ve 27 bilimsel makalesi ve 73 sözlü ve poster bildirisi mevcuttur. 

Contact

Email
Gokhan.Karademir@acibadem.edu.tr
Web Page
www.gokhankarademir.com
Address
Darüşşafaka Büyükdere Caddesi No:40, 34457, Sarıyer